Menu
Sepetim

SWORD SW-0035 WI-FI POWERBANK Hoparlör

SWORD SW-0035 WI-FI POWERBANK Hoparlör
SWORD SW-0035 WI-FI POWERBANK Hoparlör

Mevcut Seçenekler:

SWORD KABLOSUZ HOPARLÖR KABLOSUZ POWERBANK & SPEAKER

Güçlü stereo ses sistemi,kablosuz powerbank, ergonomik, şık ve benzersiz tasarımı ile teknoloji severlerin beğenisini kazanmayı başarıyor.

Modern özelliklerle donatılan cihaz, farklı tasarım özellikleri ile de ön plana çıkıyor.

Bluetooth teknolojisi ile desteklenen hoparlör, sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde sevdiğiniz müzikleri gittiğiniz her yere taşımanıza yardımcı oluyor.

USB bağlantı noktesı sayesinde akıllı telefon, tablet ve kişisel bilgisayarınıza zahmetsiz bir şekilde bağlanabilir.Telefonunuzun şarjı mı bitiyor hoparlörün üzerine koyun ve telefonunuzu kablosuz özelliği ile şarj etmeye başlasın

Renkli ışığı ile etrafınızı renklendirin

Cihazın üst kısımda yer alan tuşlar özel tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.Bu tuşlar ses yükseltme/alçaltma ve Bluetooth bağlantısını aktif etme seçenekleri yer alıyor.

Benzersiz Ses Kalitesini HissedinBass ve tiz sesleri oldukça başarılı şekilde yansıtmayı başaran cihaz, evde, arabada ya da dış mekanlarda da kullanılabiliyor.Orta ve alt frekanstaki sesleri başarılı bir şekilde yansıtıyorDahili mikrofona sahip olan cihaz, telefonunuza gelen çağrıları zahmetsiz bir şekilde cevaplamanıza imkan tanıyor.

Kaliteli mikrofon sistemine sahip olan cihazla görüşme yaptığınızda sesiniz karşı tarafa oldukça berrak ve net bir şekilde aktarılıyor.Kullanım Kolaylığı Sağlayan Benzersiz ÖzelliklerÜrün, bluetooth bağlantısı sayesinde kullanıcıları kablo karmaşasından kurtarıyor.

Cihaz istenildiği zaman telefona bağlanarak çağrıları yanıtlamanıza olanak sağlıyor.

POWERBANK Bluetooth bağlantı

FM Radyo

Micro SD kart desteği

Flash Bellek desteği

3,5 mm ses kablosu Girişi

Batarya Kapasitesi 2000 mah

5-6 saat kesintisiz kullanım

1 X SWORD SW-0035 WI-FI POWERBANK AND SPEAKER

1 X Micro-USB Kablo

1 X Kullanım Kılavuzu-Garanti Belgesi

Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .